Děkujeme Vám!

Milí přátelé a příznivci našeho Domova,

s příchodem nového roku se většina z nás neubrání bilancování nad tím, co jsme v uplynulých dvanácti měsících prožili. Pro mě samotnou to byl především rok plný vděčnosti. Nejen, že se mi podařilo uzdravit z vážné nemoci a vrátit se zpět do práce, která mne naplňuje, ale také jsem měla příležitost setkat se a poznat mnoho úžasných lidí, kteří se rozhodli udělat něco nezištného pro klienty našeho Domova. Těším se z toho, když sleduji, jak zcela cizí lidé věnují čas, milé slovo a v závěru roku také vánoční dárky našim obyvatelům, aby je potěšili a vnesli do jejich života radost. Není výjimkou, že z takových setkání vznikají nová přátelství, a to považuji za velkou přidanou hodnotu samotného počinu. Snad každý z nás jsme někdy zažili situaci, kdy jsme potřebovali s někým být a pak tu úlevu, která se dostavila, když jsme se z toho mohli vypovídat někomu, komu věříme.

Právě teď myslím na Vás všechny, úžasné lidi, kteří toho pro náš Domov a naše obyvatele tolik děláte. Je Vás opravdu mnoho a já se bojím, že bych na někoho mohla zapomenout, a to by mě opravdu mrzelo, proto mi odpusťte, že nebudu adresná. Věřím, že má slova se dostanou k Vám všem, kterých se to týká.

Přeji Vám, v novém roce 2019, aby v něm bylo mnoho krásných chvil a pokud se v něm objeví náročné chvíle, abyste je dokázali překonat a nabrat znovu sílu k dalším životním výzvám. Děkuji Vám ještě jednou za vše krásné, co pro nás a naše obyvatele děláte a těším se na další společná setkávání i v roce 2019.

PhDr. Danuše Fomiczewová, MBA

ředitelka Domova u fontány

print

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.